• slidebg1

  Zadbane oczy

  Piękne spojrzenie to dobrze odżywiona skóra wokół oczu
  bez przebarwień, podrażnień, bez zmarszczek

Zielona linia kosmetyków

Została stworzona z myślą o optymalnym połączeniu bogatych ekstraktów płynących z natury i składników,
które każda z Pań zna z popularnych kremów.

 

Doskonała jakość i cena

Dbamy o jakość, ale dbamy też o to, aby ceny naszych kosmetyków były na poziomie akceptowalnym dla większości kobiet.

 

Stałe badania

Powołujemy ekspertów, którzy działają nie tylko z należytym profesjonalizmem, lecz również z pasją zawodową.

 

Naturalne składniki

Natura to klucz do zdrowia. Dlatego w naszych kosmetykach dajemy Ci najlepsze połączenie naturalnych substancji.

Ekstrakt z imbiru i guarana

Od dawna mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. To w nich można zobaczyć wszystkie emocje i uczucia. Oczy kobiety to wyjątkowy atrybut jej piękna i urody. Dlatego formuła naszego kremu zawiera najnowsze osiągnięcia światowej biotechnologii. Cuda są w naturze – użyliśmy je, by rozświetlić i wzmocnić Twoje spojrzenie.

Składniki:
 • Ekstrakt z imbiru – obecny w imbirze związek zwany gingerolem polepsza odżywienie i dotlenienie komórek. Za sprawą swoich właściwości rozgrzewających oraz pobudzających mikrokrążenie zwiększa naturalne dotlenienie skóry. Ponadto pozwala szybciej usuwać szkodliwe produkty przemiany materii, co także korzystnie wpływa na wygląd i odżywienie skóry.
 • Guarana – zwana jest „eliksirem młodości”, bo tak nazywały owoce tej rośliny ludy zamieszkałe od wieków w dorzeczu Amazonki. Jak głosi indiańska legenda, guarana – zwana darem od Boga – wyrosła z ziemi. Nasiona tej rośliny zawierają kofeinę (do 6%) oraz witaminę B3 – składniki, które mają działanie pobudzające, a dodatkowo zmniejszają obrzęki oraz wspomagają proces oczyszczania skóry z toksyn. Dzięki tym zbawiennym dla naszego organizmu właściwościom wyciąg z guarany poprawia ukrwienie, redukuje oznaki zmęczenia i cienie pod oczami. Unikalny kolor kremu zawdzięczamy właśnie tej roślinie.
 • Peptide HA – na zasadzie impulsu pobudza komórki skóry do młodzieńczej aktywności. Dzięki połączeniu mikrokolagenu i kwasu hialuronowego intensywnie wygładza zmarszczki oraz poprawia sprężystość i strukturę skóry.
 • D-pantenol – witamina B5 jest składnikiem naturalnie występującym w skórze i we włosach niezbędnym do prawidłowego ich funkcjonowania. D-pantenol stosowany w kremie nazywany jest prowitaminą B5. Łatwo przenika do głębszych warstw skóry, zmniejszając utratę wody przez naskórek i skutecznie ją nawilżając. Poprawia barierę lipidową skóry, działa łagodząco i regenerująco.
 • Masło shea – to naturalny filtr słoneczny. Doskonale odżywia, nawilża i wygładza skórę.

KUP
Pobierz informację
Download information
Informationen zum herunterladen