• slidebg1

  Uderzenie świeżości i mocy

  Skondensowana dawka natury
  – przed wyjściem, rozważnie, regularnie…

Zielona linia kosmetyków

Została stworzona z myślą o optymalnym połączeniu bogatych ekstraktów płynących z natury i składników,
które każda z Pań zna z popularnych kremów.

 

Doskonała jakość i cena

Dbamy o jakość, ale dbamy też o to, aby ceny naszych kosmetyków były na poziomie akceptowalnym dla większości kobiet.

 

Stałe badania

Powołujemy ekspertów, którzy działają nie tylko z należytym profesjonalizmem, lecz również z pasją zawodową.

 

Naturalne składniki

Natura to klucz do zdrowia. Dlatego w naszych kosmetykach dajemy Ci najlepsze połączenie naturalnych substancji.

Zbawienne działanie inulinyi oleju arganowego

Użycie optymalnych stężeń aktywnych składników powoduje, że serum pobudza mechanizmy metaboliczne i regenerację skóry twarzy, widocznie wpływając na odnowienie stref osłabionych. Wzmacnia funkcje ochronne skóry. Zwiększa komórkowe rezerwy energetyczne, redukując objawy zmęczenia i stresu. Przywraca skórze właściwe nawilżenie, jędrność, witalność i piękny koloryt. Dzięki niemu na Twoją twarz powraca młodzieńczy blask i uroda.

Składniki:
 • Inulina – stosowana jest w kosmetyce od niedawna. Jest to innowacyjny, bardzo przyjazny skórze składnik, który działa łagodząco i nawilżająco. Inulina jest prebiotykiem, ma za zadanie wzmacniać właściwą florę bakteryjną na skórze, przez co hamuje rozwój trądziku. Jest to składnik bardzo przyjazny dla każdej z nas, a szczególnie polecany jest dla alergików. Co ważne, inulina obniża pH i zakwasza środowisko. Najczęściej pozyskiwana jest z korzenia cykorii.
 • Olej arganowy – otrzymany z nasion drzewa arganowego. Jest nieoceniony głównie ze względu na swoje działania odmładzające. Regeneruje naskórek, wzmacnia komórki, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry. Chroni przed agresywnym działaniem słońca i wiatru, a jednocześnie łagodzi objawy trądziku młodzieńczego i alergii.
 • Koenzym Q10 – zwany jest też eliksirem młodości. Zapobiega procesom starzenia się skóry i ją regeneruje. Posiada także zdolność chronienia komórek skóry przed działaniem promieni UVA. Pomaga w usuwaniu zniszczeń spowodowanych działaniem wolnych rodników.
 • Kolagen z elastyną – działa przeciw-zmarszczkowo i nawilżająco.
 • Witamina E – ma fenomenalne zdolności do neutralizowania wolnych rodników. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Witamina E ma także działanie łagodzące.

KUP
Pobierz informację
Download information
Informationen zum herunterladen